До книгарні привів не літературний потяг

До книгарні привів не літературний потяг

25.02.09 10:30 0 2035
Чергову нагоду вкотре опинитися на лаві підсудних отримав один з молодих мешканців Косівщини. Тамтешні правоохоронці мають підстави вважати 15-річного жителя райцентру причетним до крадіжки з крамниці.

Косівчанин, попри юний вік, вже має досвід судимості за вчинення майнових посягань. Щоправда, призначене покарання не передбачало позбавлення волі, відтак хлопець й не надто переймався своїм статусом. До того ж він волів наслідувати старшого брата, який також неодноразово фігурував у кримінальних справах, порушених за фактами крадіжок.

Отож, як тепер вже відомо, підліток у середині лютого, не переймаючись ймовірними наслідками, крадькома пробрався до одного з магазинів, що торгують книгами. Не подумайте, бува, що у нього несподівано прокинувся інтерес до літератури. Хлопець, розбивши скло у вхідних дверях, таким чином проклав собі шлях до виторгу крамниці. Після його нічних відвідин з книгарні зникло майже 2 з половиною тисячі гривень. Як згодом виявилося, більша частина з цієї суми пішла на ігрові автомати.

Зорина Кречко, ЦЗГ УМВС України в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://vezha.org/
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Депутати пропонують ...
Наступна новина: Під стінами Луцькради знову ...

КОМЕНТАРІ