Степан Хмара назвав ворогів України і тих, хто її врятує

Степан Хмара назвав ворогів України і тих, хто її врятує

03.03.09 19:20 0 1925
Лідер нової громадсько-політичної організації «Український блок» Степан Хмара вважає, що загроза державності України досягла критичної межі. Про це він заявив під час зустрічі в Науково-ідеологічному центрі ім. Д. Донцова у Дрогобичі, – повідомив сьогодні, 3 березня, кореспондент ЗІКу.

За словами Степана Хмари, політична криза поглиблює соціально-економічну, управлінську, правову, морально-етичну та інші сфери, несе в собі загрозу розпаду держави та хаосу. У владних структурах нагромадилися критична маса урядовців, для яких національні інтереси нічого не значать. Для них на перше місце виступають особисті групові корисливі інтереси. Масова корупція, нехтування законом, відчуття безвідповідальності і безкарності прямо пропорційне дефіциту патріотичності, порядності і професіоналізму у функціонерів владних структур.

На думку Степана Хмари, запобігти руйнівним процесам, що бурхливо розвиваються в Україні, можливо лише за умови об'єднання в організовану українську патріотичну силу окремих особистостей, громадських організацій, політичних партій – на чітких ідеологічних і морально-етичних засадах українського патріотизму.

«Сьогодні погляди кланових угрупувань в бік Заходу чи Сходу виходять з того, що вони в боротьбі за владу намагаються занадто орієнтуватися на підтримку зовнішніх факторів, – наголосив Степан Хмара. – Це засвідчує ментальну меншовартість, так званих, кланових еліт. Для них, позбавлених духовних вартостей, національних амбіцій, влада і особисте матеріальне збагачення виступає як самоціль, а не як інструмент для максимального відстоювання національних інтересів, зміцнення Української держави».
Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://www.zik.com.ua
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: "Блок Литвина" засудив ...

КОМЕНТАРІ