Через газовий балон, нашпигований контрабандними цигарками, українець позбувся джипа

Через газовий балон, нашпигований контрабандними цигарками, українець позбувся джипа

03.03.09 18:00 0 1965
На митному посту «Ужгород» затримали громадянина України, який намагався перевезти через українсько-словацький кордон контрабандні цигарки, які він ретельно сховав у газовому балоні. Про це сьогодні, 3 березня, власкора ЗІКу повідомили у прес-службі Державної митної служби України.

22-річний водій джипу «Mitsubishi», проходячи митний контроль за спрощеною схемою «зелений коридор», запевняв інспекторів, що нічого забороненого з України не вивозить.

Однак при перевірці багажного відділення іномарки увагу митників привернув газовий балон «Метан», в якому, як з’ясувалося, була виготовлена спеціальна схованка для перевезення тютюнових виробів. Винахідливий хлопець вирізав у днищі балону круглий отвір, внаслідок чого виникла порожнина. Коли митники зняли шпаклівку та викрутили круглу кришку отвору, яка кріпилась до днища газового балону за допомогою різьби, там було виявлено 380 пачок цигарок марки «Classik».

За словами начальника відділу пасажирського напрямку Василя Бабинця, це вже п’ятий випадок, зафіксований з початку року на Ужгородській митниці, коли порушники вдаються до перевезення контрабандних товарів у спеціально виготовлених сховищах транспортних засобів.

Порушивши митне законодавство, українець позбувся і цигарок, і іномарки.

Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://www.zik.com.ua
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Єханурова та Луценка ...
Наступна новина: На Рівненщині виявили один ...

КОМЕНТАРІ