«Свобода» – лідер електоральних симпатій у Львові

«Свобода» – лідер електоральних симпатій у Львові

17.04.09 22:27 0 1655
Всеукраїнське об’єднання «Свобода» посідає першу сходинку у рейтингу підтримки львів’ян на можливих виборах до Львівської міської ради. Про це свідчать результати дослідження Соціологічної групи «Рейтинг», проведені 6-12 квітня 2009 року. Про це повідомила прес-служба ВО "Свобода".

«Свобода» виявилась єдиною із політичних сил, діючих у Львівській міській раді, яка суттєво (майже втричі) збільшила свій рейтинг у порівнянні із результатами виборів до Львівської міської ради у 2006 році.

За ВО «Свобода» готові проголосувати – 19,3% (для порівняння результат виборів 2006 року – 6,7%). Другу сходинку львівського політичного рейтингу посів фантомний «блок Яценюка» – 19%. За БЮТ готові проголосувати – 16,9% львів’ян (у 2006 році – 19,1%).

Показово, що у Львові катастрофічно обвалився рейтинг «Нашої України». Переможці кампанії 2006 року (із результатом 24,5%) сьогодні користуються підтримкою лише 5,3% львів’ян.

Інші політичні партії, які були представлені у складі Львівської міської ради 5 скликання – «Пора», Український народний блок Костенка і Плюща та ПРП – втратили підтримку виборців, а разом з ними і шанси потрапити до наступного складу Львівської міської ради.

Таким чином «Свобода» виявилась єдиною із діючих у міських раді силою, робота якої знаходить визнання і підтримку львівської громади.

Дослідження Соціологічної групи «Рейтинг» проходило у Львові 6-12 квітня. Було опитано 800 респондентів віком від 18 років. Похибка становить 3%.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Попередня новина: Олег Тягнибок: «Свобода» ...
Наступна новина: На Рівненщині відзначать ...

КОМЕНТАРІ