На Рівненщині пройшов міжнародний тенісний турнір

14.07.09 12:17 0 3145
З 03 по 12 липня 2009 року в м. Острог на тенісних кортах Національного університету «Острозька академія» відбувся традиційний 5 міжнародний тенісний турнір ITF «Кубок Національного університету «Острозька академія» (OSTROH ACADEMIA CUP 2009) серед юнаків та дівчат до 18 років, участь в якому взяли 94 учасника з України, Росії, Канади, Німеччини, Казахстану, Ізраїлю, Білорусі.

Переможцями змагань серед юнаків став Дмитро Мамедов (Україна), який в трьох сетах з рахунком 6:1, 3:6, 6:4 переміг першу ракетку турніру Руслана Мірошниченка (Україна). Переможницею серед дівчат стала Г Позніхіренко (Україна), яка у фіналі з рахунком 6:2, 7:5 перемогла ще одну українку Поліну Мовчан.

Переможцями у парному розряді серед юнаків стали фаворити змагань Руслан Мірошниченко та Максим Малишев (Україна), які у вирішальному матчі були сильнішими ніж Максим Лагутін та Дмитро Мамедов (Україна) з рахунком 6:3 та 6:2.

Переможцями у парному розряді серед дівчат стали Надія Баришполець та Владислава Заносієнко (Україна), які у троьхсетовому поєдинку з рахунком 6:2, 4:6, 10:5 були сильнішими за першу сіяну пару турніру Олександру Піскун та Аліну Савчук.

Переможці та фіналісти змагань отримали кубки, грамоти та пам’ятні призи від організаторів змагань, які забезпечили учасникам, тренерам та батькам справжнє свято під час усього турніру. Гості могли ознайомитись з пам’ятними, історичними місцями старовинного Острога та Національного університету «Острозька академія».

Наступна новина: Поховали 64-річного ...