Комуністів не влаштовує

Комуністів не влаштовує "бандерівська" позиція мера Луцька

17.07.08 10:59 0 2505

Луцький міський комітет Комуністичної партії України прийняв заяву, в якій висловлює обурення тим, що міський голова Богдан Шиба підтримує заклики окремих політичних сил та громадських об’єднань щодо вшанування пам’яті Степана Бандери.


Як повідомили у Луцькому міськкомі КПУ, "в місті не припиняються дії окремих політичних сил і громадських об’єднань націоналістичного ухилу по зміні назв вулиць і звеличенню діянь керівників українських військових формувань, які виступали посібниками німецько-фашистських загарбників у роки Великої Вітчизняної війни".

На думку комуністів, переважна більшість населення міста, ветерани війни обурені тим, що такі дії знаходять підтримку у міського голови Богдана Шиби. "Зокрема, за його розпорядженням проводяться роботи по встановленню пам’ятного знака на місці спорудження пам’ятника Степану Бандері. Також є намагання змінити назву проспекту Перемоги на проспект С.Бандери", - йдеться у заяві.

"Подібні рішення і дії міської влади не можуть сприяти громадському спокою, не об’єднують жителів у вирішенні необхідних господарських і соціальних питань, а викликають рішучий протест комуністів, всіх людей, для кого дорога правда історії і намагання повірити в те, що влада здатна вирішувати важливі потреби життя населення міста", - стверджують у Луцькому міськкомі КПУ.

На пропозицію Оргкомітету із відзначення 100-річчя з дня народження Степана Бандери міський голова Луцька Богдан Шиба підписав розпорядження про спорудження в місті пам'ятника Степану Бандері та перейменування на його честь однієї з центральних вулиць міста.

 

Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://www.zaxid.net
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ