Інтернет-бізнес у Рівному розширяється. Сьогодні автозапчастини. Що завтра?

Інтернет-бізнес у Рівному розширяється. Сьогодні автозапчастини. Що завтра?

07.02.10 11:47 0 1984
Інтернет-бізнес набирає обертів не лише по всьому світі, а й впевнено крокує по Україні. Звичайно, першість в продажу товарів та наданню послуг через інтернет традиційно тримає столиця, проте в зв'язку з кризою і намаганням підприємців, та й взагалі малого та середнього бізнесу, здешевити собівартість товарів та послуг, в інтернеті почали посилювати свою присутність регіони.
 
Одним з піонерів розвитку інтерент-бізнесу на Рівненщині в кризовий період став діловий портал "Центр бізнесу м. Рівне", який, розпочавши роботу в ніби-то неблагополучний для бізнесу період, а саме весною 2009 року, не тільки зміг вистояти, а й досить наростив свої можливості та асортимент послуг. Сьогодні ж "Центр бізнесу" презентував інтернет магазин автозапчастин "TIR", де водії та актоаматори зможуть купити великий набір різноманітних завпчастин до вантажівок та інтернет магазин "Алмазик", де ви можете знайти: Оптом обувь для детей, каталог детской обуви Алмазик. За словами керівника проекту "Центр бізнесу" - це лише початок. В подальшому ще більше розширення асортименту магазинів та товарів у них.
 
- Особливість нашого проекту в тому, що ми не пішли традиційним для бізнес-порталів шляхом та не стали інформаційним або рекламним ресурсом, - розповідає ініціатор створення "Центру бізнесу м. Рівне" Роман Стоянович, - основний акцент ми поставили на реальні послуги та товари для відвідувачів порталу. На нашому сайті будь-хто з відвідувачів може купити необхідні для нього речі, а бізнесмени можуть за невеличку оплату розмістити власний інтернет-кіоск або й великий інтернет-магазин. Крім того, ми ведемо переговори про організацію на базі "Центру бізнесу" кадрової агенції та агентства нерухомості. Крім того, ми створили унікальну для нашого регіону пропозицію - проводимо спільну акцію порталу "Центр бізнесу" та компанії "Калька і парнтнери" по наданню безкоштовної юридичної консультації on-line.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 17)
Попередня новина: На Івано-Франківщині в ...
Наступна новина: Бомж хотів позбавити рівнян ...

КОМЕНТАРІ