В Росії жінка розстріляла відвідувачів пошти з пістолета

В Росії жінка розстріляла відвідувачів пошти з пістолета

06.04.10 13:26 0 1583
У поштовому відділенні Санкт-Петербурга розігралося справжнє побоїще після того, як туди зайшла дама з собачками та донькою. Після сварки в черзі бойовита жінка вихопила пістолет і відкрила стрілянину на поразку.

Конфлікт із застосуванням травматичної зброї розгорівся 1 квітня близько третьої години дня. Сутичка зі стріляниною сталася в поштовому відділенні № 241, розташованому за адресою вулиця Турку, 24, корпус 2, повідомляє прес-служба управління позавідомчої охорони (УВО) при ГУВС по Санкт-Петербургу і Ленінградській області.

За попередньою інформацією, на момент візиту склочною і збройної дами на пошту в черзі там стояв 36-річний чоловік з маленькою дочкою років п'яти. За ними і прилаштувалася у хвіст відвідувачка, яку супроводжувала доросла дочка і три собаки. Пси в процесі стояння господинь влаштували метушню, а чоловік зробив зауваження і попросив собачніцу вийти з приміщення.

У відповідь дочка 46-літньої пані після коротких сперечань кинулася в атаку і вдарила незадоволеного по обличчю і в пах. Проте чоловік не розгубився і, пересилюючи біль, дав здачі своєї опонентки прямо по фізіономії. Тут на захист доньки і встала її мати, яка несподівано для всіх витягла травматичний пістолет і кілька разів вистрілила з нього, потрапити в груди кривдника.

Рикошетом кулі потрапили і в іншого відвідувача пошти, проте до медиків звернувся тільки один потерпілий. Він же згодом написав і заяву в правоохоронні органи.

Співробітники пошти не стали чекати, поки жінка розстріляє всі патрони, і натиснули на кнопку тривожного сигналу (КТС). Прибулий на місце події наряд курйозного УВО затримав стріляв даму. За фактом склоки зі стріляниною проводиться перевірка.

Джерело: http://tsn.ua/
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 69)
Попередня новина: Янукович забере звання ...
Наступна новина: Влада знову називає ...

КОМЕНТАРІ