Молодь не бажає жити

Молодь не бажає жити

16.10.08 15:35 0 1932
Добре, що про це вже почали говорити на владному рівні. Керівництво області висловило стурбованість з приводу великої кількості самогубств, які щотижня трапляються на Прикарпатті. Здебільшого укорочують собі віку чоловіки, як правило, середнього і старшого віку. Однак насторожує те, що останнім часом небажання жити все частіше виявляє молодь.

Ми, наприклад, повідомляли, що наприкінці вересня в Калуші вистрибнув з дев’ятого поверху житлового будинку 21-річний юнак. Повертаємося до цього випадку, бо такий спосіб укорочення собі життя не є поширений. Найчастіше у нас вішаються. І ми вже давно зауважили, що коли стається щось не зовсім традиційне, обов’язково треба чекати повторення. Підтвердженням цьому стала подія 4 жовтня в Івано-Франківську, коли з шостого поверху житлового будинку вистрибнув 25-річний хлопець. І того ж дня в лісосмузі біля міста Городенки виявили повішеним 25-річного місцевого жителя. У цьому випадку, як і у двох попередніх, причиною смерті молодих людей вважають суїцид.

Зауважимо, що це кризове явище спостерігається і серед дівчат та молодих жінок. Не раз в оперативних зведеннях можна зустріти повідомлення про те, що до лікарні доставлено молоду особу з отруєнням або ліками, або якоюсь невідомою речовиною. І часто з’ясовується, що це була спроба самогубства.
Незбагненно, що це стається в регіоні, де люди вважаються релігійними, відповідно, всім відомо, що скоювати такі речі — велика провина перед Богом. І, мабуть, фахівцям треба з’ясовувати, які причини спонукають наших громадян до таких вчинків.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: З початку року кількість ...
Наступна новина: Невидимий ворог

КОМЕНТАРІ