34% мешканців Рівного не мають довiри до банкiв, 40% вiдсоткiв – до кредитних спiлок, - соцопитування

34% мешканців Рівного не мають довiри до банкiв, 40% вiдсоткiв – до кредитних спiлок, - соцопитування

19.11.08 15:40 0 2466
Навіть в умовах економiчної кризи, майже чверть рiвнян (24,8%) тримає депозити у банках. Такi результати телефонного опитування, яке провiв соцiологiчно-маркетинґовий центр Мiжнародного економiко-гуманiтарного унiверситету (МЕГУ) iм. С.Дем’янчука (за систематичною вибiркою опитано 920 громадян). Про це ЗІКу повідомили у студентському інформаційному аґентстві (СIА).
П’ята частина (19,2 опитаних ) зберiгає довiру до банкiв i вважає, що саме тут найкраще зберiгати значнi суми. Правда, значно бiльше – 41,5 вiдсотка вiддають перевагу тримати кошти удома та ще 3,4 вiдсотка – потайним мiсцям.


28,6 вiдсотка – просто не знають, до кого звернулися б, якби довелося брати позику. Лише 1,8 вiдсотка у такiй ситуацiї подалися б до кредитної спiлки, 23,9 – до банку, а 25,9 – традицiйно до родичiв.


Разом з тим соціологи з МЕГУ встановили, що третина (34 вiдсотка) рiвнян не мають довiри до банкiв, ще бiльше – 40 вiдсоткiв – до кредитних спiлок.


Серед найнадійніших - Приватбанк (18,6 вiдсотка), Ощадбанк (11,7 вiдсотка) та Райфайзенбанк Аваль (8,9 вiдсотка).


Цiкаво, що 2,2 вiдсотка найнадiйнiшим вважає Нацiональний банк, у якого, як вiдомо, зовсiм iншi функцiї.


Що ж до кредитних спiлок, то бiльше половини рiвнян (56,7 вiдсотка) про них нiчого не знають.


Аналізуючи результати опитування, працівники соціологічно-маркетинґового центру МЕГУ звернули увагу, що 7,7 вiдсотка рiвнян (цiлком пристойний показник) мають капiталiстичний спосiб мислення – вважають, що значнi суми грошей лiпше iнвестувати у бiзнес, нерухомiсть, золото тощо. Ще 0,9 вiдсотка волiють iнвестувати у своїх дiтей. Незаможними себе вважають лише 5,4 вiдсотка опитаних рiвнян.
Автор: УкрЗахідІнформ .
Джерело: http://www.zik.com.ua
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Луцьку відбудеться ...
Наступна новина: Комісія з вивчення ...

КОМЕНТАРІ