Учасники заходу обговорили питання запровадження електронної касової стрічки та легалізації трудових відносин з найманими працівниками. Звертаючись до присутніх, Олег Миколайович зазначив, що електронна звітність із застосування РРО - це новий етап у роботі суб’єктів господарювання. І з її запровадженням зволікати не можна, адже до 1 липня залишилось не так багато часу. Необхідно вже зараз або переобладнувати наявну техніку, або замінити її на нову.
Учасники зустрічі також обговорили питання легалізації трудових відносин. Податківець звернув увагу підприємців, які використовують касову техніку, на відповідність її кількості - чисельності найманих осіб.
В процесі спілкування податківці також ознайомили присутніх з порядком нарахування і сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та порядком декларування доходів.
Про це повідомив медіа-центр ДПС у Рівненській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Львівщині з початку року ...
Наступна новина: На Хмельниччині легальний ...
Креми для обличчя при псоріазі та інших шкірних ...
Поиск мастера онлайн: что нужно знать
Мешки для мусора оптом: как выбрать плотность, объём и рассчитать партию
Как выбрать компанию по организации переездов в реховоте
Трубка Oil Death Head від InSmoke — стильний дизайн та принцип вапорайзера