Крім того, у торгово-розважальному «Глобал» відбудеться виступ команди-призера 18-го Всеукраїнського фестивалю ДЮП, із врученням листівок населенню.
Відпрацюванням також передбачено проведення круглого столу із залученням представників управлінь освіти, охорони здоров’я та житлово-комунального господарства Житомирської міської ради, засобів масової інформації та інших організацій. Під час якого затверджуватимуть план спільних заходів, спрямованих на попередження на виникнення надзвичайних подій, загибелі та травмування людей на них.
За результатами заходу по обласному телебаченню відбудеться прямий ефір керівництва Управління ДСНС у Житомирській області.
Акредитація журналістів триватиме до 12:00 17 червня за тел.: (0412) 42-15-26 або за електронною адресою: ztmns@ukr.net
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Житомирщині рятувальники ...
Наступна новина: Юні спортсмени Житомирщини ...
Недвижимость в Грузии: что нужно знать?
Недвижимость Эсентепе: что нужно знать?
Bagasse Lunch Boxes Under Real Food-Service Conditions: Heat, Oil, Steam and Stacking
Вантажні перевезення в Києві: що потрібно знати
Dog Coats That Work in Motion: A Construction Guide to Warmth, Fit and Layering