Як відомо, в ніч на 11 вересня 2009 року, єдиний в Україні пам'ятник Тарасу Бульбі-Боровцю в центрі м. Березне, невідомі вандали облили червоною фарбою.
За словами Володимира Пастушка, помічник-консультант народного депутата України Тараса Стецьківа (НУНС) Андрій Андрощук, який здійснив наклепницьку заяву щодо національно-патріотичних сил району. Зокрема, Андрощук дав свідчення правоохоронним органам такого змісту: "на мою думку, до факту вандалізму причетна районна організація ВО „Свобода" під керівництвом Володимира Пастушка та депутата районної ради Ящука Василя. Ця думка в мене склалася з житєвого досвіду та методів роботи даної політичної сили, хоча реальних доказів у мене немає".
Як повідомив керівник березнівських „свободівців", завтра правоохоронці дадуть оцінку в справі щодо вандалізму над пам’ятнику Тарасу Бульбі-Боровцю, а сам Володимир Пастушок подасть до суду на наклепника.
Прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Рівному відбудеться ...
Наступна новина: Україна сподівається ...
Рост населения Казахстана: тенденции и вызовы
Топ-5 Лайфхаков: Как Открыть Сейф
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав