Як мовиться в аналітичному огляді Центру макроекономічних досліджень цього банку, зростання такої ймовірності триватиме і протягом 2015 року впритул наблизиться до ста відсотків.
Прогнози банку для України найгірші з трьох розглянених країн, серед яких також Білорусь і Казахстан. Для Білорусі ймовірність валютної кризи протягом наступного року нині прогнозують у 59 відсотків, а протягом 2015 року – в 73 відсотки. Відносно найкраще становище в Казахстані, де ймовірність кризи наступного року російський банк оцінив у 12 відсотків, а 2015-го – в 10 відсотків.
Наприкінці огляду оприлюднена стандартна відмова від відповідальності, за якою, зокрема, банк не має нести відповідальності за наслідки, що виникли внаслідок інформації з цього огляду.
Сбербанк Росії, що виник із російської частини колишнього Ощадбанку СРСР, називають найбільшим банком у Східній Європі. Його контролює російська держава: понад половину його акцій має Центральний банк Росії. Він має дочірні банки в Україні, Казахстані і Білорусі – ці країни він вважає своїми головними зовнішніми ринками. Сбербанк також працює в низці європейських країн.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Комітет Сенату США ...
Наступна новина: Львів: «Я категоричний ...
Як вивчати англійську ефективно у сучасному світі
Профессиональное образование в области промышленной и производственной безопасности
Медитация для женщин: чем отличается от мужской и с чего начать новичку
Как выбрать керамическую плитку для пола в квартире или доме
Як обрати надійний інтернет-магазин електроінструменту в Україні