У ході перевірки виявлено непоодинокі факти порушень вимог чинного законодавства.
Зокрема, у Рожищенському коледжі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького не забезпечено своєчасну виплату у підвищеному розмірі стипендій для восьми дітей-сиріт, заборгованість перед якими складала 17 тис. 600 грн.
Не виплачувалась матеріальна допомога і 8 випускникам, які мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дирекцією Володимир-Волинського педагогічного коледжу. Сума заборгованого становила майже 32 тис. грн.
На виявлені порушення прокурором Рожищенського району та Володимир-Волинським міжрайонним прокурором внесені подання керівникам відповідних навчальних закладів.
Завдяки заходам прокурорського реагування поновлено права 16 дітей. Заборговані їм кошти виплачено у повному розмірі.
Прес-служба прокуратури області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Чернігові проведено ...
Наступна новина: У Хорватії вирішили ...
Рації для підрозділів: як обирати та комплектувати без зайвих витрат
Преимущества iPhone 16 Pro Max 512 ГБ
Гігієнічні набори для військових у шпиталях і під час лікування
Онлайн казино First.ua — сучасна платформа для азартного відпочинку