До чергової частини Рахівського райвідділу міліції надійшло повідомлення від директора Рахівського лісового дослідного господарства про те, що в лісі у Лужанському лісництві Рахівського ЛДГ неподалік с.Луги під час погрузки лісу загинув тракторист вищевказаного підприємства.
На місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка встановила, що 49-річний мешканець села Луг, керуючи трактором, за допомогою лебідки здійснював трелювання деревини для формування пакету. Один з хлистів довжиною 25 метрів зірвався зі схилу гори вниз та пошкодив кабіну трактора. Внаслідок чого водій отримав тілесні ушкодження, несумісні з життям, від яких помер на місці події.
Розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст.272 Кримінального кодексу України. Правоохоронці встановлюють, чи порушувалися правила безпеки під час виконання робіт.
Олеся Чайковська
Рахівський РВ УМВС
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: 100 школярів Львівщини ...
Наступна новина: На Хмельниччині у Нетішині ...
Недвижимость в Грузии: что нужно знать?
Недвижимость Эсентепе: что нужно знать?
Bagasse Lunch Boxes Under Real Food-Service Conditions: Heat, Oil, Steam and Stacking
Вантажні перевезення в Києві: що потрібно знати
Dog Coats That Work in Motion: A Construction Guide to Warmth, Fit and Layering