Начальник РЕМ ПАТ «Львівобленерго» отримав винагороду від керівника приватної фірми за сприяння у прокладенні кабельної лінії електропередач до виробничого приміщення підприємства останнього.
Так, проти службової особи приватного акціонерного товариства слідчі прокуратури області порушили кримінальну справу за ч. 4 ст. 368-3 Кримінального кодексу України (Комерційний підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми).
За вказаний вище злочин чоловікові загрожує штраф від десяти тисяч до п'ятнадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
ВЗГ УГМВС України в Львівській області
(за матеріалами УДСБЕЗ ГУМВС)
Веб-студия MSN как партнер для развития бизнеса в ...
Адвокат для предпринимателей: правовая защита бизнеса и личных рисков
Натяжна стеля: що потрібно знати
Декоративні сітки для приватних ділянок: поєднання естетики та практичності
Поза часом та трендами: філософія, технології та ключові принципи створення сучасного житлового простору
Пенетрация и растяжимость битума: ключевые показатели качества