На Рівненщині земельні паї використовуються за призначенням.

На Рівненщині земельні паї використовуються за призначенням.

26.12.13 15:55 0 1021
У Рівненській області земельні паї використовуються за призначенням – тут сіють сільськогосподарські культури. А це прибуток і для виробників. В області відпрацювали схему розрахунків із людьми за оренду їхніх земель. Так, за 1 гектар пайовикам платять в середньому 726 гривень.

З початку року, відповідно до договорів оренди жителям Рівненщини вже нарахували 157,5 мільйона гривень. А це на 25 мільйонів більше, ніж торік. Агроформування області вже розрахувалися з людьми на 90 відсотків. Заплатити селянам у повному обсязі планують до 1 січня.

Довідково: відповідно до Указу Президента України, плата за гектар землі не може бути нижчою як 3 відсотки від величини нормативної грошової оцінки орендованих земельних часток.TwitterVK.init({apiId:3602090, onlyWidgets: true});VK.Widgets.Like("vk_like899", {type: "mini"}); if (window.Ya && window.Ya.Share) {Ya.Share.update();} else {(function(){if(!window.Ya) { window.Ya = {} };Ya.STATIC_BASE = 'http:\/\/img\-css.friends.yandex.net\/';Ya.START_BASE = 'http:\/\/my.ya.ru\/';var shareScript = document.createElement("script");shareScript.type = "text/javascript";shareScript.async = "true";shareScript.charset = "utf-8";shareScript.src = Ya.STATIC_BASE + "/js/api/Share.js";(document.getElementsByTagName("head")[0] || document.body).appendChild(shareScript);})();}Нравится.soc_no a{color:#d6d6d6; font-size:8px;} .soc_yes a{color:#d6d6d6; font-size:8px;display:none;}SocButtons v1.5

Про це повідомили в Головному управлінні Держземагентства в Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ