Ірина Анатоліївна розповіла про умови роботи, заробітну плату та вимоги до претендентів. Учасники заходу отримали вичерпні відповіді на свої запитання щодо особливостей роботи, умов прийому, соціальних гарантій, якими забезпечуються працівники.
Безробітні зацікавилися запропонованими вакансіями, і роботодавець підібрала фахівців на вакантні місця, запропонувавши охочим пройти за сприяння центру зайнятості стажування безпосередньо на робочому місці.
З Іриною Камінською центр зайнятості плідно співпрацює з 2003 року. На замовлення роботодавця за цей час підібрано та працевлаштовано 9 шукачів роботи, четверо з них - з наданням дотації роботодавцю, п’ятеро перед працевлаштуванням проходили стажування, яке допомогло їм швидше адаптуватися на робочому місці.
Про це повідомили у Рівненському міському центрі зайнятості
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Колектив Департаменту ...
Наступна новина: Луцьк: «Шевченківська ...
Веб-студия MSN как партнер для развития бизнеса в ...
Адвокат для предпринимателей: правовая защита бизнеса и личных рисков
Натяжна стеля: що потрібно знати
Декоративні сітки для приватних ділянок: поєднання естетики та практичності
Поза часом та трендами: філософія, технології та ключові принципи створення сучасного житлового простору
Пенетрация и растяжимость битума: ключевые показатели качества