Радник міського голови з екологічних питань Борис Сорока повідомив, що завтра о 9.00 год. розпочнуться роботи з благоустрою. Учасники акції очистять берег від сміття, твердих побутових відходів, повалених дерев, викорчують пеньки і замостять ями. Ці роботи необхідно виконати доки не випав сніг, адже не прибране сміття весною зумовить замулення і підтоплення будинків та дитячої залізниці. Зібране сміття, сухі дерева, чагарники, тверді побутові відходи будуть вивезені на полігон у Брище. Борис Сорока зазначив, що в рамках проекту з впорядкування водоохоронної зони Сапалаївки згодом будуть відремонтовані пішохідні мости через річку.
Для ефективності та продуктивності роботи парк розділили на сектори, де окремі колективи мають виконати певний об’єм роботи. Керівники колективів повинні забезпечити своїх працівників необхідним інвентарем.
Борис Сорока повідомив, що у вівторок міський голова планує провести виїзну нараду з впорядкування русла річки Сапалаївки.
Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Львівщина прийматиме ...
Наступна новина: Луцьк: На комісії ...
Пародонтологія: які проблеми ясен лікує ...
Bagasse Lunch Boxes Under Real Food-Service Conditions: Heat, Oil, Steam and Stacking
Какая нужна страховка для въезда в Украину иностранцу?
Вантажні перевезення в Києві: що потрібно знати
Dog Coats That Work in Motion: A Construction Guide to Warmth, Fit and Layering