За оцінками фахівців з галузі охорони здоров’я, найнебезпечнішою трансмісивною хворобою сучасності є малярія. Так, протягом останнього десятиліття за кількістю смертельних випадків вона вийшла з третього на перше місце у світі (після пневмонії та туберкульозу). Показовим є той факт, що кожного року 1,5 – 3 млн. людей вмирають від цієї недуги. Найбільше спалахів малярії фіксується в Африці, Індії, Бразилії, В\'єтнамі, Колумбії та на Шрі-Ланці й Соломонових островах.
Медики звертають увагу на те, що з початком весни в лісах і парках активізуються кліщі, укусів яких людині слід остерігатися під час відпочинку на природі, оскільки вони загрожують такими хворобами, як іксодовий кліщовий бореліоз (хвороба Лайма), кліщовий вірусний енцефаліт та марсельська гарячка.
За інформацією обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини, цьогоріч кампанія до Всесвітнього дня здоров’я спрямована на поширення інформації серед населення про трансмісивні інфекції та заходи особистого захисту (а саме, дотримання правил перебування у лісі, особистої та громадської гігієни, використання ефективних репелентів та проведення консультацій з лікарем перед поїздкою в країни, де поширені ці інфекції).
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Переселенці із Криму ...
Наступна новина: Європарламент підтримав ...
Веб-студия MSN как партнер для развития бизнеса в ...
Адвокат для предпринимателей: правовая защита бизнеса и личных рисков
Натяжна стеля: що потрібно знати
Декоративні сітки для приватних ділянок: поєднання естетики та практичності
Поза часом та трендами: філософія, технології та ключові принципи створення сучасного житлового простору
Пенетрация и растяжимость битума: ключевые показатели качества