«За 22 роки незалежності в Україні не було створено достойної інвестиційної інфраструктури для створення індустріальних парків. перші п’ять таких парків вже внесені до реєстру», – сказав Євтушенко.
За його словами, діяльність індустріальних парків зможе залучити за 5-7 років в економіку України близько 8-10 мільярдів доларів інвестицій. Таким чином, це дасть можливість створити 80 тисяч робочих місць та суттєво збільшити показники ВВП, сказав голова Держінвестпроекту.
Присутній на зустрічі голова представництва Європейського союзу в Україні Ян Томбінський заявив, що впевненість інвестора в законодавчій базі є найголовнішою передумовою економічного розвитку країни.
«Україна має забезпечити для інвестора умови, за якими вітчизняне законодавство не змінюватиметься кожного року. Для інвестора головне стабільна законодавча система», – сказав Томбінський.
Індустріальний парк – промисловий майданчик, на якому ведуть свою діяльність кілька незалежних підприємств з однієї або різних галузей.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Олексію Мацуку та Євгену ...
Наступна новина: Потребуючі тернополяни ...
Пародонтологія: які проблеми ясен лікує ...
Bagasse Lunch Boxes Under Real Food-Service Conditions: Heat, Oil, Steam and Stacking
Какая нужна страховка для въезда в Украину иностранцу?
Dog Coats That Work in Motion: A Construction Guide to Warmth, Fit and Layering
Прибирання квартир перед заселенням: що краще очистити до появи меблів, коробок і особистих речей