Вони планують остаточно узгодити формування двох резервних фондів, подібних до Світового банку та Міжнародного валютного фонду.
Президент Росії Володимир Путін перед початком саміту заявив, що прагне зростання ролі у глобальних процесах держав, що розвиваються, щоб вони могли протистояти впливу США. Путін також заявив, що пропонуватиме лідерам БРІКС узгодити заходи щодо запобігання «санкційним атакам» з боку Сполучених Штатів, які, на думку російського лідера, «переслідують» країни, що протистоять їхній політиці.
Сполучені Штати і Євросоюз запровадили візові обмеження та заморожування активів щодо деяких російських чиновників і компаній через анексію Криму та розпалювання конфлікту на сході України. Очікується, що країни БРІКС утримаються від критики дії Путіна щодо України.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Тернопіллі перелік ...
Наступна новина: В Житомирській області ...
Рації для підрозділів: як обирати та комплектувати без зайвих витрат
Преимущества iPhone 16 Pro Max 512 ГБ
Гігієнічні набори для військових у шпиталях і під час лікування
Онлайн казино First.ua — сучасна платформа для азартного відпочинку