Такі заходи спрямовані, зокрема, на попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, прищеплення юним учасникам дорожнього руху навичок безпечної поведінки на дорозі, а також ознайомлення з адміністративною та кримінальною відповідальність за правопорушення, вчинені неповнолітніми.
Цього разу зі школярами поспілкувалися співробітник Державтоінспекції капітан міліції Василь Гаджега та старший оперуповноважений СКМСД старший лейтенант міліції Роман Гаврилаш.
Учні 8-11 класів, як виявилося, достатньо обізнані з вимогами Правил дорожнього руху. Деякі з них навіть розповідали, що були свідками ситуацій, коли дорослі порушували правила поведінки на дорозі, тож діти засуджували їх за це. Школярі, не стримуючи емоцій, наввипередки відповідали на запитання, які їм ставили гості, і були задоволені проведенням такого повчального і цікавого уроку. Наприкінці заняття учням запропонували перевірити свої знання з Правил дорожнього руху за допомогою вікторин.
В свою чергу працівник кримінальної міліції в справах дітей розповів неповнолітнім про шкідливість вживання наркотичних засобів та їх негативний вплив на майбутній розвиток молодих людей. Крім того зазначив, яка за це наступає відповідальність.
СЗГ УМВС України
в Івано-Франківській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Олександр Скиба: "Коли ...
Наступна новина: Львівські активісти ...
Рост населения Казахстана: тенденции и вызовы
Топ-5 Лайфхаков: Как Открыть Сейф
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав