У Сихівський райвідділ міліції, 15 вересня, звернувся 51-річний приватний підприємець, який повідомив, що з приміщення його продуктового магазину невідома особа викрала скриньку для пожертв у якій знаходилися грошові кошти у сумі понад 400 гривень.
Працівники міліції встановили, що до скоєння крадіжки причетний 14-річний львів'янин. Речовий доказ правоохоронці у нього вилучили.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.186 (грабіж) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до чотирьох років.
ВЗГ ГУМВС України у Львівській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: На Тернопіллі рятувальники ...
Рації для підрозділів: як обирати та комплектувати без зайвих витрат
Преимущества iPhone 16 Pro Max 512 ГБ
Гігієнічні набори для військових у шпиталях і під час лікування
Онлайн казино First.ua — сучасна платформа для азартного відпочинку