Оркестр УМВС України в Хмельницькій області представляв нашу країну на міжнародному фестивалі військових оркестрів «Berlin Tattoo» (+)

Оркестр УМВС України в Хмельницькій області представляв нашу країну на міжнародному фестивалі військових оркестрів «Berlin Tattoo» (+)

14.11.14 12:53 0 766
Два дні поспіль на величній берлінській арені «Max Schmeling Halle» лунав козацький марш. І все завдяки оркестру УМВС України в Хмельницькій області, який разом із колегами з муніципального естрадно-духового оркестру міста Хмельницького та феєричними мажоретками з ансамблю «Альфа» представляли Україну на міжнародному фестивалі військових оркестрів «Berlin Tattoo».

Учасниками міжнародного фестивалю військових оркестрів «Berlin Tattoo», котрий щороку у листопаді збирає в Німеччині найяскравіших та найбільш професійних виконавців з усього світу, цьогоріч стали хмельничани. Три відомі колективи з Хмельницького, виступаючи як одна творча одиниця, презентували на міжнародному рівні не лише рідний край, а й загалом Україну.

Майстерність естрадного оркестру УМВС України у Хмельницькій області (керівник і диригент заслужений артист України полковник Сергій Рабійчук), муніципального естрадно-духового оркестру міста Хмельницького (художній керівник і головний диригент Тарас Безнюк) та ансамблю мажореток «Альфа» (керівник Олександр Мильніков) за два фестивальних дні побачили і високо оцінили понад двадцять дві тисячі глядачів, котрі завітали до арени «Max Schmeling Halle», де відбувалося оркестрово-фестивальне дійство.

Поряд із нашими музикантами свою майстерність на «Berlin Tattoo» демонстрували колективи з Білорусії, Польщі,Чехії, Нідерландів, Німеччини, Швейцарії, Голландії, ОАЕ, Шотландії, Англії та зведений оркестр Великобританії і Німеччини.

Окрім підготовленої «домашньої» програми з дефіле, хмельничанам випала честь закривати перше відділення концерту у перший фестивальний день, акомпануючи німецькому хору, та виступати разом з переможницею тамтешнього популярного співочого конкурсу на кшталт нашого «Голосу країни» Annie Heger. До слова, наші земляки —єдиний колектив, котрому запропонували співпрацю з німецькими артистами в рамках даного фестивалю.

Участь в імпрезі брали не лише військові оркестри, як можна визначити з назви фестивалю, а, узагальнюючи, — музичні колективи силових структур своїх країн. Окрім якісного музичного звучання, оркестри обов'язково мали демонструвати дефіле і певну шоу-програму. Були на цьогорічному «Berlin Tattoo» і голландські велосипедисти, і англійсько-німецькі волинки, й екзотичні для європейського ока мундири представників Еміратів, і грузинські танці під супровід оркестру білоруських міліціонерів, і — найприємніше — наше: «Щоб шаблі не брали, щоб кулі минали» з жовто-блакитними прапорами в руках мажореток. А вже у фіналі феєричного шоу відбувся масштабний зведений виступ усіх оркестрів з різних країн-учасниць. Саме хмельничан, разом з їхніми друзями-колегами з Польщі, організатори розмістили в перших рядах цього велелюдного і різноликого оркестру із сотень музикантів.

СЗГ УМВС України

в Хмельницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ