Таке рішення прийняв уряд провінції Онтаріо, інформує Генеральне консульство України у Торонто.
Як йдеться у повідомлені, розміщеному на офіційному сайті МЗС України, 22 листопада представники Генерального консульства України в Торонто, спільно з українською громадою Канади, а також членами уряду та парламенту провінції Онтаріо взяли участь у поминальній панахиді пам’яті жертв Голодомору в Україні.
У ході офіційної частини заходу, представники уряду провінції Онтаріо зачитали звернення до української громади Канади від прем’єр-міністра провінції високоповажної Кетлін Вінн.
У своєму зверненні прем’єр-міністр наголосила, що канадська сторона розділяє біль українського народу у зв’язку з цією страшною сторінкою його історії та повідомила, що уряд прийняв рішення ввести у школах провінції Онтаріо курс вивчення історії Голодомору в Україні 1932-1933 рр.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Волині триває реалізація ...
Наступна новина: Івано-франківцю загрожує ...
Дитячі шапки оптом від виробника: купити якісні ...
Получение справки о несудимости: важные нюансы и быстрые решения
Подготовка к лазерной коррекции зрения: важность прохождения комплексной диагностики
Дитячі шапки оптом від виробника: як вибрати якісний асортимент
TempleKids: ляльковий будиночок як простір для щасливого дитинства та розвитку фантазії
Медитация для женщин: чем отличается от мужской и с чего начать новичку