Як мовиться в заяві, ці гарантії, однак, залежатимуть від виконання Києвом умов програми позики від Міжнародного валютного фонду.
Якщо Україна виконуватиме ці умови і «продовжить робити конкретний поступ за програмою реформ», то гарантії на перший мільярд будуть надані в першій половині року, а щодо гарантій на другий адміністрація США працюватиме з Конгресом із тим, щоб надати їх ближче до кінця року, мовиться в повідомленні.
Цього тижня в Україні перебуває делегація МВФ, щоб поновити переговори щодо пакета допомоги Києву. Також заступник міністра фінансів США Нейтан Шітс перебуває в Києві для зустрічей із чільними українськими урядовцями, зокрема, прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком і головою Національного банку Валерією Гонтаревою.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Славінська: Теракт у ...
Наступна новина: СКУ висловив співчуття ...
Недвижимость в Грузии: что нужно знать?
Недвижимость Эсентепе: что нужно знать?
Bagasse Lunch Boxes Under Real Food-Service Conditions: Heat, Oil, Steam and Stacking
Вантажні перевезення в Києві: що потрібно знати
Dog Coats That Work in Motion: A Construction Guide to Warmth, Fit and Layering