Луцькі студенти «не прийняли» Україну в Євросоюз

Луцькі студенти «не прийняли» Україну в Євросоюз

29.09.08 11:14 0 2514
Вихідними у Луцьку відбулась рольова гра «Європа Майбутнього», яку організувала ВМГО «Українська Студентська Спілка» при підтримці Фонду імені Конрада Аденауера. Про це «Волинську правду» повідомили у прес-службі Волинської філії «Української Студентської Спілки».

Участь у грі взяли: радник міністра Міністерства сім’ї молоді та спорту – Станіслав Куценко , заступник голови ВМГО «УСС» - Тетяна Гостева та голова Волинської філії Української Студентської Спілки» - Валерій Пельц.

Близько 40 студентів Луцька мали можливість обговорити майбутнє Європи та сучасний стан України на шляху до інтеграції. Під час самої гри студентам запропонували вирішити долю 3-ох країн: Хорватії, України та Туреччини, які претендували на вступ до ЄС. Учасники взяли на себе складну роль керівників основних інституцій ЄС, як то: Європейського парламенту, Комісії Європейських Співтовариств та Ради Європейського Союзу.

Безпосередня ігрова частина заходу включала в себе як рольове розігрування всього процесу подачі заявок на вступ країнами, ведення перемовин і підписання угоди про вступ.У відкритому змаганні, завдяки дипломатичним переговорам та вдалому лобіюванню, тільки Хорватія змогла добитись від членів Ради ЄС рішення про прийняття до складу ЄС. Решта країн вибороли кращі умови в рамках Політики Сусідства, або обіцянку розпочати переговори про членство в найближчому майбутньому.

Також присутніх ознайомили з основною інформацією про історію Євросоюзу та його основні інституції, концепцію розширення та основні вимоги до країн-кандидатів. Опісля учасники розпочали активне обговорення перспектив українських євроінтеграційних процесів. Особливе місце в дискусії молодь приділила обговоренню позитивних та негативних прогнозів щодо майбутнього українських громадян у випадку вступу України у Євросоюз.

Основна мета заходу - розкрити для молодих лідерів процес переговорів та ухвалення рішень на міжнародному рівні, дати загальний огляд інституцій Європейського Союзу та їх функцій при прийнятті рішень про членство. Молоді люди, які були учасниками рольової гри, покращили свої знання про ЄС, навчилися аргументувати та відстоювати свої інтереси, покращили вміння публічно висловлюватись.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Попередня новина: УРП зреклася Лук’яненка
Наступна новина: У Рівному відбулися збори ...

КОМЕНТАРІ