Злочин, якого не було

Злочин, якого не було

03.12.08 08:00 0 2923
У даному випадку варто звернути увагу громадян на тому, що в Кримінальному кодексі України передбачена відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину. Тим паче, коли йдеться про виклик правоохоронців на місце скоєння злочину тяжкого характеру і розслідування якого потребує зосередження значних сил та ресурсів міліції.

Саме таким чином відреагували в Тисменицькому райвідділі, коли в чергову частину звернувся мешканець обласного центру з повідомленням про зникнення його автомобіля. В одне з сіл району терміново виїхала оперативно-слідча група, експерт-криміналіст. Проте, як з’ясувалося згодом, реальна ситуація аж ніяк не вимагала втручання правоохоронців. Насправді ніхто на його автомобіль не посягав, а історію з начебто викраденням іномарки він придумав, переслідуючи свої меркантильні інтереси.

Як встановлено, ще у вересні через неуважність під час руху водій пошкодив свою автівку в дорожньо-транспортній пригоді і відтоді йому не давало спокою одне питання: хто б заплатив за ремонт? Зрештою, вирішив, що вигадка про викрадення машини буде серйозною підставою домагатися страхових виплат. Однак після того, як працівники міліції розвінчали чоловіка в обмані, з’явилися підстави притягти до відповідальності його.

Василь Гультайчук, ЦЗГ УМВС України в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ