На Тернопільщині депутати можуть хизуватися спортивністю?

На Тернопільщині депутати можуть хизуватися спортивністю?

25.05.12 20:12 0 1754
Команда депутатів місцевих рад Тернопілля зайняла перше загальнокомандне місце у другій Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, сільських та селищних рад. Фінальний етап спартакіади серед збірних команд областей відбувся в Алушті (Крим).

Народні обранці нашої області вдало виступили у різних видах спорту. Перше місце депутати здобули у змаганні з настільного тенісу, друге - у турнірі з шашок. Бронзові нагороди дісталися тернопільським депутатам-спортсменам у волейбольних баталіях та на більярді. У змаганнях з футзалу тернополяни були четвертими, а у шахах посіли шосте місце.

Голова обласної ради Олексій Кайда привітав представників органів місцевого самоврядування Тернопільщини з високими результатами. «Тернопільські депутати усіх рівнів показали справжній спортивний дух та волю до перемоги. Важливий внесок у це досягнення внесли і п»ять депутатів обласної ради. Вітаю з першим загальнокомандним місцем усіх членів нашої команди!», - зазначив очільник обласної ради.

Довідково. Всеукраїнська спартакіада проходить у три етапи: І етап серед депутатів районних, міських, сільських та селищних рад, ІІ етап – серед депутатів Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських рад у містах та районах, ІІІ етап – фінальний, до нього входять збірні команди областей.

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облради.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
4 (голосів: 1)
Наступна новина: У Волинському ...

КОМЕНТАРІ