В Закарпатській області свободівця Василя Барана призначено заступником голови Міжгірської райдержадміністрації

В Закарпатській області свободівця Василя Барана призначено заступником голови Міжгірської райдержадміністрації

02.07.14 13:40 0 1211
Голову Міжгірської районної організації ВО "Свобода" Василя Барана призначено на посаду заступника голови Міжгірської районної державної адміністрації Закарпатської області. Відповідне розпорядження голови РДА видано 16 червня 2014 року.

Василь Баран народився 16 червня 1988 року. Закінчив Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії держуправління при Президентові України за спеціяльністю "Управління проєктами". Трудову діяльність розпочав 2010 року головним спеціялістом відділу юридичного забезпечення та звернень громадян Міжгірської районної ради. З 2011 року працював на посаді головного спеціяліста відділу звернень громадян, інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю аж до призначення на посаду.

Добре володіє ситуацією у царині соціяльної та гуманітарної політики району. З 2011 року – член ВО "Свобода", з 2012-го – очолив районну організацію. Бере активну участь у громадсько-політичному житті району, має авторитет серед депутатського корпусу, громадськості району. Одружений, разом з дружиною виховують сина.

Про це повідомили в прес-службі Закарпатської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Рівному якщо не ми, то ...
Наступна новина: Прокуратура перевірила ...

КОМЕНТАРІ