Рівненщина: службі боротьби з економічною злочинністю - 21 рік!

Рівненщина: службі боротьби з економічною злочинністю - 21 рік!

05.07.14 14:08 0 1318
Відзначили 21-річницю з Дня створення служби боротьби з економічним злочинами. Керівництво на чолі з начальником УМВС України в Рівненській області Миколою Щируком урочисто привітали оперативників з професійним святом.

- В цьому році Рівненська область за показниками зайняла достойне місце по Україні. І це в першу чергу заслуга працівників ДСБЕЗ, — зазначив Микола Щирук. — Хочу побажати їм в першу чергу, здоров’я, наснаги та удачі на життєвому шляху.

Очільник міліції Рівненської області також подякував матерям за те, що виростили достойних синів та дружинам – за підтримку, за те, що мужньо переносять всі тяготи служби.

До привітання долучився і начальник управління ДСБЕЗ в Рівненській області Віталій Дума.

- Хочу подякувати особовому складу підрозділу за віддану працю та наполегливість у їх непростій діяльності, — зазначив Віталій Дума. — Дякую вам за високій професіоналізм у такій важливій роботі!

- Служба боротьби з економічною злочинністю завжди була, є і буде основною у структурі ОВС. Тому хочу побажати всім працівникам здоров’я та бажання постійно підвищувати свій професійний рівень, - звернувсь з привітальним словом пенсіонер ОВС Григорій Галаша. – І, звичайно, в будь-якій ситуації та з будь-яким питанням – звертайтесь, завжди буду радий допомогти. Адже ми, хоч і колишні БЕЗівці, але ми – одне ціле.

На завершення Микола Щирук привітав працівників ДСБЕЗ з присвоєнням чергового звання, та окремим оперативникам вручив «Почесні грамоти».

Святкова зустріч завершилась спільним фото.

СЗГ УМВС України

в Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Попередня новина: Чернігів: Зовнішнє ...
Наступна новина: В Тернополі сергій Надал ...

КОМЕНТАРІ