На Міжнародних змаганнях з таеквондо іванофранківські спортсмени здобули 4 золотих та 2 срібних нагороди

17.03.09 10:00 0 2130
Іванофранківські спортсмени здобули 4 золотих та 2 срібних нагороди на Міжнародних змаганнях з таеквондо. У турнірі, що відбувся у Словаччині, взяли участь збірні команди Угорщини, Польщі, Чехії та України.

У складі національної збірної було шестеро іванофранківців. Зокрема, Картерина Соловей посіла 1 місце у ваговій категорії до 52 кілограм серед жінок. Таеквондисти Іван Грищук, Павло Волков та Іван Костюк також вибороли "золото" у своїх вагових категоріях. А Василь Войтович та Роман Гудима - стали срібними призерами. Цей турнір був останнім етапом підготовки спортсменів до європейського чемпіонату, який стартує наприкінці квітня в Іспанії, каже президент Всеукраїнського союзу з таеквондо Олег Соловей.

Загалом, на змаганнях у Словаччині збірна команда України посіла друге загально-командне місце серед 30 клубів, здобувши 7 золотих нагород. Українські таеквандисти поступилась лише збірній Польщі, яка здобула 9 золотих медалей.