10-річна Віра Шаркань з Виноградівщини перемогла у «Мукачівському літі-2008»

10-річна Віра Шаркань з Виноградівщини перемогла у «Мукачівському літі-2008»

14.07.08 09:24 0 2228
Днями в Мукачеві на Закарпатті відбувся представницький дитячий фестиваль «Мукачівське літо-2008». На турнірі свої міста представляли кращі шахісти Західної України з Новояворівська, Трускавця, Стрия, Рави-Руської, Пустомитова (Львівщина), Ужгорода, Мукачева, Берегова, села Черна Виноградівського району, а також з Коломиї. Всього 58 учасників від 8 до 14 років грали у загальному турнірі за швейцарською системою в 9 турів.

У загальному заліку перемогу в турнірі з 8 очками святкував Олексій Хріновський з Коломиї, друге і третє — відповідно у Богдана Труша та Андрія Варшка з Новояворівська — 7,5 та 7 очок. Скільки ж очок (7) набрав 8-річний вихованець Ужгородської ОДЮСШ Мартін Найгебавер, однак гірший коефіцієнт не дозволив йому випередити досвідчених суперників, старших за нього аж на 5 (!) років.
У молодших вікових групах успіх був вже на боці закарпатських школярів. Серед 8-річних найкраще зіграв Сашко Решетар — 4,5 очка, серед 12-річних — Владислав Тіба (обидва вихованці Мукачівської ДЮШаК), а серед дівчат найсильнішою виявилася 10-річна Віра Шаркань з Виноградівщини. Грамоти, медалі й цінні подарунки вручили дітям присутні на закритті провідні українські гросмейстери Руслан Пономарьов та наш земляк Захар Єфименко.
А трохи раніше у Мукачеві відбувся турнір на Кубок Йозефа Реша, у якому взяли участь 47 провідних шахістів області і один словак. Володарем кубку з 7 очками став чемпіон обласного центру Закарпаття м.Ужгород Юрій Ісак. 2-5 місця з 6,5 очка розділили ужгородці В. Бунда, А. Маляр, О. Вовчук та мукачівець О. Федів. За до¬датковими показниками «срібло» у Федіва, а бронза у Бунди. Призери змагання нагороджені грошовими призами від головного організатора і спонсора Йозефа Реша.

РІО
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Конокрадів затримали на ...
Наступна новина: За 5 років комп'ютерів на ...

КОМЕНТАРІ