Нещодавно до дільничного інспектора міліції Рівненського МВ УМВС старшого лейтенанта міліції Петра Олексійчука зателефонував керуючий одного із супермаркетів, що займається реалізацією побутової техніки. Чоловік повідомив, що після проведення інвентаризації в торговому закладі працівники виявили нестачу матеріальних цінностей на чималу суму.
Як з’ясували правоохоронці, зловмисником виявився 26-річний рівнянин Дмитро, котрий працював комірником у магазині. Молодик лише за один місяць викрав сім плазмових телевізорів. Цим завдав матеріальну шкоду магазину на 25 тисяч гривень.
— Я брав великі коробки з-під холодильників, ховав туди телевізори і виносив як сміття. Потім коли йшов додому, забирав їх звідти, — розповідає Дмитро. — Кілька телевізорів здав у ломбард. А інші продавав малознайомим людям. Розповідав усім, що вкрай потрібні гроші.
— Наразі триває кримінальне провадження за статтею 191 (Розтрата майна, що було ввірене особі) Кримінального кодексу України, — зазначив начальник Рівненського МВ УМВС України в Рівненській області полковник міліції Руслан Мельник. — Чоловіку оголошено про підозру.
Надія ЮРЧУК,
Рівненський МВ УМВС України
в Рівненській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Нові призначення у ...
Наступна новина: У Волинській області ...
Веб-студия MSN как партнер для развития бизнеса в ...
Адвокат для предпринимателей: правовая защита бизнеса и личных рисков
Натяжна стеля: що потрібно знати
Декоративні сітки для приватних ділянок: поєднання естетики та практичності
Поза часом та трендами: філософія, технології та ключові принципи створення сучасного житлового простору
Пенетрация и растяжимость битума: ключевые показатели качества