Інформація про подію була зареєстрована в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події міськвідділу міліції. У подальшому відомості про факт умисного пошкодження майна внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, а відтак розпочато кримінальне провадження за ст. 194 Кримінального кодексу України.
За свідченням потерпілого, чекаючи свого брата біля авто о другій годині ночі, він почув два хлопки, які повважав пострілами, та поруч із транспортним засобом побачив незнайомого чоловіка, який на його думку, і пошкодив автомобіль. Під час огляду місця події гільз не виявлено. Триває досудове розслідування.
Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом умисного пошкодження автомобіля керівника місцевого осередку «Правого сектору» здійснює прокуратура міста Нововолинська.
СЗГ УМВС України
у Волинській області
(За матеріалами Нововолинського МВ)
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Начальник УМВС України в ...
Наступна новина: У Львівській області ...
Чек-лист: як не помилитися з вибором виробника ...
Що врахувати під час підготовки форуму, саміту або галузевої конференції
Уход за тусклыми волосами: как вернуть им блеск и гладкость
Ші агенти для бізнесу: як вибрати
Профілактичний огляд усієї родини: чек-лист, який економить час і гроші