З обвинувальним актом до суду вже скеровано одне кримінальне провадження на два епізоди відносно одного підозрюваного. Вироком Рівненського міського суду зазначеній особі призначено покарання у вигляді накладенням штрафу в розмірі майже 130 тисяч гривень.
Крім того, вироком Сарненського районного суду від 8 січня 2014року п’ятьом особам за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого статтею 203-2 КК України (Зайняття гральним бізнесом) призначено покарання у вигляді накладенням штрафу на загальну суму 1 191 500 гривень.
З початку року припинено діяльність 33 гральних закладів. В рамках зареєстрованих кримінальних проваджень проведено 33 огляди та обшуки, під час яких у правопорушників вилучено 285 одиниць грального обладнання, з яких 168 одиниць комп’ютерної техніки, 130 гральних автоматів, шість покерних столів та грошові кошти в сумі понад 111 тисяч гривень.
Світлана Лисенко,
(за матеріалами УДСБЕЗ УМВС)
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Журналісти після полону ...
Наступна новина: У Житомирі проходять заходи ...
Обратная сторона отпуска: почему путешествия ...
Промышленная химия: Утилизация CO₂ и углеродная нейтральность
Как использовать новости Pinco, чтобы выбрать бонус, игру или ставку с меньшим риском
Как найти недорогого перевозчика в Холоне
Поза часом та трендами: філософія, технології та ключові принципи створення сучасного житлового простору