Про це пише "Дзеркало тижня".
На думку депутата, таке підвищення дозволить відновити соціальну справедливість і збільшити збори до бюджету.
На думку депутата, ставки єдиного податку, прийняті в 1998 році, в реальності значно знизилися внаслідок інфляції.
"Проста індексація відповідно до рівня інфляції ставок, впроваджених 1998 року, потребує їх збільшення учетверо", — впевнений депутат.
Відповідно, на його думку, збільшення максимальної ставки єдиного податку до 605 гривень не є підвищенням податку.
"Пропоновані в проекті закону граничні розміри фіксованого податку від 0,2 до однієї мінімальної заробітної плати на місяць, або від 120 до 605 гривень, не є, по суті, підвищенням податку", — заявив Андрій Сенченко.
Аргументуючи необхідність збільшення ставки єдиного податку, депутат апелює до громадянських почуттів підприємців.
"А чесних підприємців хочу запитати — що краще: заплатити на 400 гривень більше і жити в країні, де вашим батькам своєчасно сплачують пенсію, а вчителю ваших дітей — зарплату, чи залишитися у країні-банкруті, яка розпадається на частини?" — запитує він.
При цьому Сенченко переконаний, що наявна максимальна ставка в 200 гривень є соціально несправедливою щодо до громадян, котрі не є підприємцями на єдиному податку.
"У 2008 році листоноша, прибиральниця, нянечка в дитячому садку, які отримували мінімальну заробітну плату, заплатили в 15 разів більше гривень у вигляді податків, ніж 1998 року. А більшість приватних підприємців і тоді, і тепер — 200 гривень", — констатує депутат.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Джерело: http://www.pravda.com.ua
Попередня новина: За молодь ...
Наступна новина: Тернопільським виборам ...