Мета візиту – зміцнення двостороннього діалогу між Україною та Швейцарією на найвищому рівні, створення політичних умов для подальшої розбудови співробітництва в усіх сферах, насамперед економічній.
Планується, що в рамках візиту відбудуться зустрічі та переговори Президента України з Президентом Швейцарської Конфедерації, Віце-президентом Федеральної Ради – керівником Департаменту економіки, Віце-президентом Національного банку Швейцарії, Президентом Ради кантонів (Верхньої палати парламенту Швейцарії).
Віктор Ющенко планує взяти участь у роботі Швейцарського економічного форуму та зустрітися з представниками ділових кіл Швейцарії.
Також запланована лекція Віктора Ющенка на тему «Європейська інтеграція України» в Інституті Європи Цюріхського університету.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Волині пройде автопробіг ...
Наступна новина: Соціологічне дослідження: ...
Как правильно записать название платформы YouTube на русском
Бани Харькова: от классических традиций до современных spa-форматов
Очаровательная квокка: символ дружелюбия и заботы о природе
Які нюанси потрібно знати про розлучення за заявою одного з подружжя?
ТОП - 5 Секретов по Установке Замков